Milyen mikrofont vegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ehhez a témához ezért a hozzáértők segítségét kérném elsősorban, azonban mindenki válaszát szívesen várom.

Jelenleg 2 darabot néztem ki magamnak:

-LEWITZ C120USB SET

-Blue Microphones Snowball WH

Mindkettőt a "muziker" oldalon láttam. A kettő közül melyiket érdemesebb megvenni? Esetleg tudtok-e jobbat ajánlani? Amennyit rá szánnék:30.000 +- 5.000.És az is jó lenne ha egy teljes setup lenne, úgy értem, hogy állvány, vagy valamilyen tartó, és pop filter. Amire használnám:

Játék közben pl:csgo

Vagy discord

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Audio-Technica AT2020 USB. Egy kicsit magasabb árkategória, de egy ligával feljebb játszik.

Ha kiváncsi vagy a minőségére, nézd meg a Youtube-n a Zállatorvos újabb (max. 2-3 éves) videóit, ilyen mikrofont használ.

https://www.youtube.com/watch?v=uN7QHpKnag8&feature=youtu.be..

2020. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, hagyjuk már ezt az USB-s mikrofon dolgot. Ha rendes mikrofon, akkor rendes hangkártya is kéne hozzá...
2020. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyjuk.

Ez egy studiómikrofon. Belépő szintű, de attól még nagyságrenddel jobb, mint a studiómikrofonnak kinéző vackok.

A hangkártya pedig benne van. Aki nem akar semmi kevergetni, nem akar más eszközt PC-re dugni, az minek vegyen egy rakat pénzért külső hangkártyát? AZ AT2020USB egy kiváló cucc, aki fikázza, annak valószínűleg fingja sincs az egészről.

2020. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!