Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RCA bemeneteket találtam a ma...

RCA bemeneteket találtam a ma vásárolt autómban. Mit lehetne belőlük kihozni?

Figyelt kérdés

A középkonzol alatt vannak(sárga,fehér,piros).Ezek videobemenetek ha jól tudom,de vajon telefonról ezen keresztul tudnék én filmeket nézni a fejegységen? Nem Android rendszer van rajta hanem a gyári autótipushoz való.


Az előző tulaj mire használhatta?



2020. máj. 6. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Es milyen szinu az auto? Ha mar se a gyartot, se a tipust nem tartottad fontosnak megemliteni, talan ez lenyeges adat lenne.
2020. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

A szín szabvány:

sárga: videó jel

fehér: audio bal

piros: audio jobb


Tehát nem videóbemenetEK, hanem 1db videó és 1db sztereó audio bemenet. Ide tolatókamerát vagy netán menetrögzítő kamera képét szokás rákötni, de gondolom egy hordozható DVD is csatlakoztatható hozzá. Mivel a telefonokon nem jellemző a videó kimenet, ezért direktbe nem tudnál rajta filmet nézni, esetleg egy TV-Boxot rákötve, amire wifin átküldenéd az anyagot, ami elég macerás, mivel az autóban nincs router, ami wifit biztosítana.

Tehát a telefonos megoldást hanyagolnám a helyedben.

2020. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!