LG tv, fényerő?

Figyelt kérdés

Valamit elállítottam a fényerőn, és csak este látom nagyon halványan a televíziót. Hogyan tudom beállítani? A fényerő 100-n van, ha azt álítom nem változik.


Válaszokat köszi



2020. máj. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Komtraszt?


Többi képbeállítás?

2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*Kontraszt
2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindent 100-ra tettem, és próbáltam fel-le állítgatni, de nem segít
2020. máj. 11. 21:15
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Nem is fog, LG-nél is gyakori a háttérvilágítás hibájának ilyen megnyilvánulása, hogy legyengül, besötétedik. Más esetben teljesen kialszik (vagy még fog is), vagy csak egy pillanatra villan fel stb.

Ami jó hír, hogy szakember, illetve szerviz által tökéletesen javítható és gazdaságosan, vagyis kár kidobni.

2020. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 11. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy energiatakarékoson vagy esti üzemmódon van?
2020. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt hol tudom megnézni?
2020. máj. 13. 11:02
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

LG-nél ott szokott lenni a képbeállítások felső részén, ahol a normál, természetes, dinamikus stb. sémák választhatók.

De ezek általában ilyen hiú remények, ugyanis még a takarékos mód sem olyan sötét, hogy az már természetellenes, gyakorlatilag nézhetetlen lenne.

Például bekapcsolás után az LG logónak látszani kellene rendesen, nappal is. Ha nappal nem látod a képernyőt (bármelyik módban) az már eleve abnormális (hiba).

Noha más típusnál is előfordul ilyen, de a szerviztapasztalatok szerint LG-nél a leggyakoribb ez a jelenség, amikor a háttér hibája esetén nem sötétül el teljesen, hanem csak annyira, hogy nappal már nem is látod, vagy csak nagyon halványan.

2020. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!