Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik e-book olvasót válassza...

Melyik e-book olvasót válasszam? POcketBook Basic 3 vagy Kindle 2019?

Figyelt kérdés
POcketBooknak nagyobb a memóriája, de nincs az az ember a Földön aki azt kihasználná. A Kindleben van háttérvilágítás és érintőképernyő. A világítás nekem nem fontos. Mennyivel jobb az érintőképernyő vagy a gomb? Melyiknek szemkímélőbb a kijelzője?

2020. máj. 18. 18:39
A kérdező szavazást indított:
PocketBook Basic 3
Kindle 2019
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy régi Kindle Paperwhite-om van. Olyan 7-8 éve kaptam és még mindig tökéletesen működik, szinte el se hiszem. Szóval én megbízhatónak tartom és merem is ajánlani.

A háttérvilágítás hasznos és bár az érintőképernyő nem olyan fontos, de szerintem kényelmesebb úgy "lapozni"

2020. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Nekem Pocketbookom van, lassan hat éve, és hibátlan. Mindamellett, hogy elismerem a Kindle "nagyságát", azért ajánlom még is a Pocketbookot, mert a fájl támogatása szélesebb, míg Kindlenél folyton át kell alakítgatni az epubokat, ami viszont a leggyakoribb e-book formátum.
2020. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
90%
Karácsonyra anyának Kindle Paperwhite-ot vettünk. Imádja. Sötétben is tud olvasni és olvassa az epubot és a pdf formátumú fájlokat is. Sokkal jobban bírja, mint az ezelőtti ebookja.
2020. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

"olvassa az epubot és a pdf formátumú fájlokat is"


Nem, nem olvassa. Calibre nevű programmal kell átalakítani az epubokat. A PDF az meg már végképp nem e-book formátum.



[link]



Hármas hozzászóló a beírásával csak azt bizonyította, hogy r o h a d t u l nem ért a dologhoz.

2020. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
3, kizártnak tartom, hogy a jó édes anyád háttérvilágításos Kindleje tovább bírja töltés nélkül, tekintettel arra, hogy azok kábé negyed annyi ideig bírják, mint a világítás nélküliek.
2020. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg kell konvertálni, ha nem megfelelő a formátum, de a program ingyenesen letölthető (de interneten keresztül is meg lehet oldani, vannak ilyen konvertáló oldalak), könnyű használni és pillanatok alatt megvan.

Szóval csak ennyi ne tántorítson el a Kindle-től, mert nem macerás dolog.


1. voltam

2020. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Hatos, nem macerás dolog. Nekem. Nekem nem macerás dolog, aki 1986 óta pécézem, és 1993 óta van IBM rendszerű PC-m. Nekem nem az. De a hétköznapi felhasználók kilencven százalékának az. Ennyi.
2020. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Én nem vagyok profi, de a konvertálás annyiból áll, hogy be kell másolni a könyvet, majd a konvertálás gombot megnyomni, ott esetleg a címet vagy a szerzőt ha rosszul írja, kijavítani és megnyomni, hogy oké. Ebben szerintem semmi nehéz nincs. Aki abszolút nem ért hozzá, az megkér egy ismerőst, hogy töltse le neki, állítsa be és mutassa meg egyszer hogyan kell használni, de onnantól garantáltan menni fog bárkinek.
2020. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Érintőképernyővel sok dolog sokkal kényelmesebb, mint gombbal, nem véletlenül ejtette a Kindle 8 évvel ezelőtt. A Kindle amúgy is sokkal jobb, már az Amazon miatt is. Rengeteg új és ingyenes könyv is van (persze angolul). Emellett ott van a Send to Kindle.
2020. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

[link]

[link]

[link]

Nekem ez a 3 konvertálási mód jött be, e ha tudtok még vmi haonló oldalt, legyetek szívesek küldeni! Köszi, üdv.

2020. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!