Android Tablet TV-n?

Figyelt kérdés

A tablet képét tükrözöm TVre SmartView-val.

Valamiért mostanában borzalmas minőségben megy át a jel.

pl, ha böngészőből megy video, akkor az tableten teljesen jól néz ki, de a TV-n szörnyen pixeles és szétesik.


Wifi csatornát néztem, a lehető legkevésbé zsúfolton vagyok. a tv-t és a tabletet beleértve összesen 5 eszköz van csatlakozva, de adatforgalmat nem nagyon generálnak.


Mindkét eszköz Samsung.


mit lehet tenni?



2020. máj. 24. 16:05
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Ha eleve 1 wifi-n van, akkor érdemesebb DLNA-t használnod, az elterjedtebb és nem ront a minőségen.

Web Video Caster nevű program képes Google Cast, DLNA (AnyCast, WeCast, Miracast), Fire TV, Roku, Apple TV, LG webOS, LG NetCast formátumokat kiszolgálni.


Ez ugye leginkább médialejátszásra (készüléken levő videók, webes videók) alkalmas. Mivel videókról írtál, gondoltam ez jobb megoldás.

Amelyik formátumot támogatja a tévé (mp4, divx, avi), azt rontás, konvertálás nélkül azonnal továbbítja, ami flv, mkv és egyéb a tévé által nem ismert formátum, azt vagy előtte letölti és konvertálja, vagy folyamatában, ha a tablet elég erős hozzá. Pl. tube, atv, ... direktbe mennek, de flv már konvertálást kíván (legalább is az én közel 10 éves Panasonic készülékem esetében).

2020. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. V. ***** válasza:

Esetleg próbálkozz ezzel, ha a másik nem jó és valóban tükrözni szeretnél:

Screen Stream Mirroring v2.7.1

2020. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok esetben a tablet képernyőjét csak kinagyítja, mint például van egy képed és azt felnagyítod mondjuk 300-ra (100-ról)
2020. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!