Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes venni ilyen hangszórót?

Érdemes venni ilyen hangszórót?

Figyelt kérdés
KB 2 hónapja elkezdtem készíteni egy saját készítésű hangfalat. Egyébként egy Bass reflex dobozba van téve a mélynyomó, de nem tudom, hogy tegyék-e bele egy magassugárzót. Nos az lenne a tervem, hogy két olyan hangfal lenne, amiben mélynyomó van, és magassugárzó,és két olyan hangfal, amiben középsugárzó, és magassugárzó. A hifi már megvan hozzá, tehát már csak a hangfal kell. Tegyek a mélynyomó mellé magassugárzót, vagy elég csak a középsugárzó(k) mellé?
2020. máj. 24. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Upsz elírtam a kérdést.

Ez lenne a helyes: érdemes készíteni ilyen hangfalat?

2020. máj. 24. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:

"érdemes készíteni ilyen hangfalat?"

Ha már te sem látod az értelmét, akkor mit szóljunk mi?

Fogalmunk sincs mit építesz, és milyen tervek alapján.

"A hifi már megvan hozzá,"

Mihez?

2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

Nem véletlen, hogy egy komoly rendszer árának minimum a felét a sugárzó teszi ki...

Ez nem úgy megy, hogy fogod a zöldségesdobozt, belegányolsz valamilyen hangszórót és tökéletesen fog szólni.

Ha megfelelően méretezed a ládát, akkor a mélynyomó mellé be tudod kötni a csipogót is, de - mint minden többhangszórós doboznál- sok múlik a használt crossover(ek) en.

2020. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem webolda és videó alapján csináltam meg a dobozát, a mély hangszóró már benne van, a cső is, már csak azon gondolkozom, hogy kell-e bele magas,mielőtt lezárnám teljesen.
2020. máj. 25. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Mielött lezárnád ?

A magasat utólag is be lehet rakni.

Vagy most fogod feltalálni a bandpass csipogót ?

2020. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!