Egy Millenium MN 9644 Mini Hifi-t rá tudok kötni PC-re TV-re telefonra ha csak Jack van rajta?

Figyelt kérdés
Hifi elején van a Jack oda szoktam kötni a házimozit vagy a fülest, de más csatlakozok nincsenek rajta.

2020. jún. 1. 19:07
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

Kimenetre nem köthetsz bemenő jelet.

Lenne egyrészt hozzáértő általi módosítás, ha például azt mondod, hogy neked nem kell a lemezjátszó, akkor ahelyett bekötni egy hátsó csatlakozót vagy bluetooth vevőt, ami Phono állásban lenne aktív.

Lehet még egy trükkös dolog: Aliexpressen láttam olyan USB BT-vevőt, amit autórádiókhoz is szoktak használni.

Azt csinálja, hogy a telefonról veszi a BT-jelet és úgy adja be USB-n, mintha MP3 fájl lenne.

Gyakorlatilag becsapja a lejátszót, mintha pendrive-ot dugtál volna be.

2020. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


És másik lehetőségek vannak még?

2020. jún. 1. 21:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Van olyan is amihez nem kell kiiktatni a lemezjátszót?
2020. jún. 2. 11:26
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hogyne lenne, de egy új bemenet kiképzése helyett praktikusabb lenne a hátára felszerelni egy váltókapcsolót, ami a lemezjátszó bemenetét váltja. Tehát azzal szükség esetén vissza tudnál térni az eredeti állapothoz.

Hátára azért, mert esztétikailag nem zavar és egyszerűen felfúrható egy kétáramkörös kapcsoló.

Phono-bemenet azért, mert az eleve kábelen megy le az alaplapra és egyszerűbb azt a kábelt "eltéríteni", mint a panelon mondjuk a magnóbemenetet.

De egyébként, aki ért hozzá, többféle módon átalakíthatja a konstrukciót, egyéni kreativitás és kívánalmak kérdése csak.

2020. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

FM tunner nem olyan jó?

Azt halottam sistereg vagy mások is befogják.


Kazetta adapter se jók?

Azt olvastam kommentekben hogy csak autós magnókban jók amik vannak pl:Árgépe-n, meg nem tartósak.

2020. jún. 2. 13:13
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyik sem biztosít jó minőséget, főleg a kazetta-adapter, ami ebbe nem is zárható be, a vezeték miatt. Bár még abból is létezik BT-vevős, illetve a Youtube-on láttam ilyen házilag barkácsolt egységet, beépített akkuval.

FM-transzmitter lehetséges éppen, de az sem az igazi.

2020. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!