Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy pyle millenium plm 401-es...

Nemujdonság kérdése:

Egy pyle millenium plm 401-es típusú 600w-os autó erősítőt beüzemelnék szobai használatra, egy kenwood krc 194-es autórádióval és egy 450 w-os akyga ak-b1-450 típusú atx tápról üzemelném. Hogy tudnám működésre bírni ezt a 3 szépséget?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam összekötni egyenlőre csak az utósrádiót a táppal úgy, hogy a táp fővezetékeinek a száljait szín szerint (legalább is aminek volt párja) összetekertem a rádió száljaival. A táp ventillátora már elindul, amit alaphelyzetben nem tesz meg, így valamilyen szinten érzékeli, hogy rá van kötve valami, de a rádió nem kapcsol be.

2015. nov. 5. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálom felidézni a színeket. A rádió piros ( + ) szálát összekötöd a sárga ( gyújtás ) szállal, plusz ezekhez kötöd még a memória szálat ( talán kék ) is ha azt akarod, hogy ne felehtse el a programo. Ezeket pozitívról tápolod. A fekete/barna ( - ) szálat negatívról. Ezektől viszel szálat az erősítőbe értelem szerűen.
2015. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tápegység nem fogja tolerálni az erősítő túl nagy áramfelvételét így első körben nem ajánlom. Az az erősítő ha tényleg 600w akkor 2x20 vagy 2x25 ös biztinek kell benne lennie, feltéve ha nem kamu adat pl 600w max.

Erre a tápra csak a fejegységet ajánlom rákötni.


Egyébként nem értem miket kötöttél össze a rádiónak van egy negatív pontja a vastag fekete, egy piros és egy sárga.


[link]


Abban az esetben ha a tápról akarnád üzemeltetni a piros és a sárgát össze kell sodorni ez lesz így együtt 12V.


Tápnál pedig így


[link]

2015. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!