Klasszikus zenéhez milyen fejhallgatót vagy fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Mindenképpen vezeték nélkülit szeretnék. Fejhallgatóm még nem volt, bár tudom, hogy jobban szól, de félek, hogy nem tudnék vele utcán zenét hallgatni, furán éreznem vele magam. Ezen még gondolkozok, ezért fejhallgató és fülhallgató ötleteket is várok.

Köszönöm!


2020. jún. 2. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom hogy játékra (telefonon játszom) meg buszra sima kis vezetékes fülest használok de otthon vezeték nélküli fejhallgatóval nézek filmeket/videókat és hallgatok zenét.
2020. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
Klasszikus zenét akarsz utcán hallgatni? Ajánlottam volna otthonra valami nyitott vezetékes fejest, de az utcára, nem jó. Valami Airpods féle kintre, bentre jó lehet. Kérdés mennyit áldoznál rá meg milyen minôséget hallgatsz, formátum?
2020. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!