Pendrive melegedés és hiba?

Figyelt kérdés
Van egy 32gigás pendriveom ami rendesen melegszik írás és olvasás közben. Hivatalosan 150mb/s kénne tudnia de csak 90mb/s a max amit tart kb 2mp ig utána lemegy 20mb/s alá. Ezt idáig is csinálta de most Próbáltam rá másolni egy filmet de kis idővel azt írja hogy váratlan hiba történt 2.ra is megpróbáltam és lement 200kb/s re az írás, miután megszakítottam elkezdet lefagyni a fájlkezelő és utána a pc is és fekete lett a kép. A pendrive ki húzása után visszajött a kép és egy kis gondolkodás után az ikonok és a tálca is. Le lett formázva úgy most rá tudtam mássolni és le is játsza, de sokadjára kellet már formázgatni. Mi lehet a baja?
2020. jún. 15. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nand élettartama véges, sok írás után el tus nyekkenniy szerintem buy a new one :/
2020. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Csodaprogrammal nem elhárítható baja van.

Kivételt képeznek azok a szoftverek, amelyek valamilyen hulladékmegsemmisítő szerkezetet vezérelnek. Ők végleg megoldják.

2020. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Fontos adat nincs rajta. Filmekhez kell és csak ez az egy ami 32gigás (16g re nem mindig fér rá) nagy fájl írás miatt jó lett volna ha gyors lenne
2020. jún. 15. 14:14
 4/27 A kérdező kommentje:
Valami progival lehet nézni kondiciót? Hard disk sentinal semmit se ír ki róla sajnos
2020. jún. 15. 14:16
 5/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem azt kell nézni, hanem szektorszintű írás-olvasást.

Menü, Lemez, Felületteszt.

Noha ezt csak a regisztrált verzió engedi, de vannak erre más programok is.

2020. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Persze, ha így nézzük, ha megtalálod a hibás szektorokat és kiparticionálod, lehet éppen menthető. De ilyet értékesebb HDD / SSD-nél szoktunk csinálni, nem egy pendrive-nál.

Attól eltekintve, ahogy régebben is leírtam, már csak a szakmai kíváncsiság miatt esetleg én is kivizsgálnám, de megbízni benne már nem.

2020. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Aida64 van regisztrált bar abban nemhiszem hogy csinál valamit vele
2020. jún. 15. 14:30
 8/27 A kérdező kommentje:
Milyen programot ajasz amk ingyenes?
2020. jún. 15. 14:41
 9/27 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom még egyszer 🤣 Milyen programonokat ajánlasz ami ingyenes.
2020. jún. 15. 14:43
 10/27 anonim ***** válasza:
Ncoreozz le egy hd sentielt
2020. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!