Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Javítana egy ps4 pro melegedés...

Javítana egy ps4 pro melegedési gondjain egy paszta csere?

Figyelt kérdés

Van egy első generációs ps4 pro-m(CUH 7016) idén lesz 3 éves.

RDR2,GOW4,Metro Exodus csak hogy egy pár játékot említsek eléggé hangos a gép olyan mint egy porszívó.

Félévente kiszoktam kompresszorral fújatni szóval aránylag karban volt tartva.

De most arra gondoltam mi lenne ha újrapasztáznám,lenne valami javulás vagy felesleges az egész?



2019. márc. 16. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tisztességesen szét van bontva és úgy portalanítod akkor igen. A pasztázást én inkább akkor ajánlom ha valami ok végett elkerülhetetlen. Ugyanis csak néhány fok javulást eredményez ami gyakorlatilag észrevehetetlen.
2019. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én úgy hallottam hogy a paszta egy idő után kiszárad és nem adja át megfelelően a hőt heat sinknek,és ez által romlik a hűtés.
2019. márc. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!