Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MXQ PRO 4K Hogy kell használni...

Kim Wolf kérdése:

MXQ PRO 4K Hogy kell használni? Vagy mit ajanlotok helyette

Figyelt kérdés
Sziasztok rendeltünk ilyen TV okosítót... De már egyszer vissza küldettem mert hibásat kaptam... akinek ilyen van Hogy tudta beallítani a YouTubet rajta? annyit ír ki h nem elérhető az eszköz... a Telefont hogy tudom tükrözni... a Pendriveket sem ismeri fel. Nagyon ott tartok h visszakerem a penzemet de ha valaki tudna esetleg segíteni azt megköszönném. Vagy meg lattam h van chromecast es screen mirror... melyik jobb vagy mi a velemenyetek rendesen mukodik?

2020. jún. 16. 11:27
 1/1 jaguar3 válasza:

Q Plus Smart tv Box okosítót lehet

csatlakoztatni régi tévékhez is sima analóg kábellel. Talán a képarányt is képes

érzékelni. Erős hardver 4/32 GB.

Alcor W500-tp vezeték nélküli érintőpados

billentyűzettel ajánlom.

2023. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!