Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért érdemes ps4 prot venni?

Mennyiért érdemes ps4 prot venni?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdeztem mert jófogáson ilyen 45-60 ezer körül mozog, míg a hardveraprón ilyen 90-120 ezer


Vagy szerintetek várjak vele ps5 megjelenéséig?



2020. jún. 19. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Bemásolom azt a választ, amit egy hasonló kérdésre adtam:


"-Úgy néz ki, hogy rengeteg régebbi játék futtatható lesz a ps5-ön (elméletileg nem minden)


Amikor a PS5 kijön, nem lesz olcsó, ráadásul nagy esély van rá, hogy 1-2 éven belül ebből is kijön egy jobb, fejlettebb verzió.


- Ha a ps5 kijön, biztos, hogy az első 2 évben azon játékok száma, amik érdekelhetnek téged, és "ps5/console only" lesznek, nem megy majd 20 fölé.


-ps4 pro akkor éri meg voltaképp, ha 4K-s monitoron/TV-n akarsz játszani.



A fentieket figyelembe véve én egy ps4 slim-et javasolnék neked (vagy pro-t, ha van 4k és ragaszkodsz hozzá), csinálnék egy ps accountot, nem vennék lemezes játékot, csak online, és majd amikor a ps5 már megjelent egy ideje (több ,mint 2 év), és látjuk, hogy teljesít, mi jön ki rá, lesz-e belőle új..., akkor vennék ps5-öt.


Kvázi, én ezt is teszem, most van egy ps4-em, várok majd a megjelenés után 2-3 évet és utána veszem meg a ps5-öt.



Egyébként most vagyunk a leárazási hullám vége felé a PS Store-ban, 28-án lejár a mostani adag, és ha most nem veszel, akkor átlagban 2-3 hónapot várni kell, amíg megint nagyobb leárazás lesz."

2020. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Még annyit hozzátennék,hogy hardverapron sokszor "furán bánnak" az árakkal. Nagyon sokszor az van, hogy ha venni akarnak valamit, alkusznak és mindenfélére hivatkoznak, hogy miért add olcsóbban, ha meg ugyan ez az ember eladna, szinte a bolti árat súrolja az ára.

Egy ksi anekdotát meg is osztok veled:

Egyszer kíváncsiságból feltettem a számítógépemet. 1500EUR volt újonnan, amikor kitettem, 2 hónapos volt (ha Magyarországon veszem, akkor kb. 1700 EUR lett volna)

Jött is rá "ajánlat", hogy 600 EUR-ért megveszi, mert ha most ő lemenne a nagykerbe meg xy boltba, akkor zsír újan megkapná 800 EUR-ért :)


Mégis azt mondom, hogy ha használtat vennél, akkor olyan oldalon keress, ahol vannak értékelések az eladókról.

2020. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A ps5 amikor megjelenik, es amilyen helyzetben vagyunk a forint miatt brutalisan draga lesz. 200ezer alatt biztos nem lesz.

A helyedben vennék egy ps4 slimet, 1tb tárhellyel és ennyi. Újonnan 70 ezer forint, több játékkal. Jobban megéri mint egy használt pro ami lehet kuka is, főleg ha gyanúsan olcsó

2020. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a ps5 digitalis a jeleblegi infomációk szerint 400 euró lesz. a lemezes egy 100-assal drágább. november 20-án jelenik meg. visszafelé kompatibilis lesz a ps4-gyel. én már nem vennék semmit, hacsak nem kapsz egy baromi olcsóü ajánlatot.
2020. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1, abban mi a jó, hogy kijön a nextgen, te pedig 2-3 évet mazózol még a régivel? vagy eddig egy ps3-mad volt?
2020. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de sajnos nem fogalmaztam pontosan.

Úgy értettem, hogy megvárjam-e a ps5 megjelenését, hogy lejjebb menjen a ps4 ára használtan (ugye ilyenkor a többség el akarja, adni és venni ps5-öt)

2020. jún. 22. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
igen
2020. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jún. 19. 10:18


Ha nem vilagos szamdora egy valasz, ne reagalj ra- Lathatoan nem ertetted meg, amit irtam

2020. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8# két kérdést tettem fel:

"Mennyiért érdemes ps4 prot venni?"

Erre összeget nem írtál, csak annyit, hogy vegyek slim-et, amit ugye nem kérdeztem...


Hardverapros infót köszönöm.


"megvárjam-e a ps5 megjelenését, hogy lejjebb menjen a ps4 ára használtan"

Mondjuk erre konkrétan nem lehet válaszolni, de véleményt lehet várd/ne várd


Nem tudom miért lett a kérdésbe bele keverve, hogy "ps5-öt vagy ps4-et vegyek"

2020. jún. 22. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 14:03


"Erre összeget nem írtál, csak annyit, hogy vegyek slim-et, amit ugye nem kérdeztem..."


"Még annyit hozzátennék,hogy hardverapron sokszor "furán bánnak" az árakkal. Nagyon sokszor az van, hogy ha venni akarnak valamit, alkusznak és mindenfélére hivatkoznak, hogy miért add olcsóbban, ha meg ugyan ez az ember eladna, szinte a bolti árat súrolja az ára.

Mégis azt mondom, hogy ha használtat vennél, akkor olyan oldalon keress, ahol vannak értékelések az eladókról."


Összeget akar... Összeget akar hasznalt konzolokra... Na most akkor "En jövök"


Mi legyen hozza? Mi az, ami nem kell? Hagy eves legyen? Milyen szinü? Barmilyen eladotol jo, attol is, aki csak tegnap regisztralt eleteben elöször iylen oldalra?

Semmti nem irtal az elvarasaidrol. Nem tudom, miert lett belekeverve ilyen "irj egy összeget" f4szsag, mikor ezektöl függ egy gep ara es hogy megeri-e.


"Nem tudom miért lett a kérdésbe bele keverve, hogy "ps5-öt vagy ps4-et vegyek""


"Bemásolom azt a választ, amit egy hasonló kérdésre adtam"

2020. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!