Jelenleg melyik "next-gen" konzolt tartjátok jobbnak és miért?

Figyelt kérdés

Hagyjuk teljesen figyelmen kívül a jelenlegiket (ps4, Xbox one) és csak az eddigi infók alapján írjatok véleményt.


Nekem egyelőre a Series X jobnak tűnik. Eddigi exkluzívok is jobban bejönnek, magát a konzolt is szebbnek tartom és a szolgáltatások is jobbak szerintem (play anywhere, game pass).

Ti hogy gondoljátok?



2020. júl. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, nincs mit cifrázni
2020. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
PS5. Jobban bejönnek az exkluzívok meg a Sony mindigis szimpatikusabb volt. A Microsoft továbbra is elég ötlettelennek tűnik.
2020. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig a PS+PC kombó volt a nyerő, az xbox "exkluzívok" általában azonnal jönnek PC-re így számomra nincs értelme az egész konzolnak számomra.

Függetlenül attól, hogy papíron erősebb az xbox.

2020. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 +1.


Egyébként meg én is mindig Sony párti voltam #2. Amikor megkaptam a PS3-mat, az osztályban mindenki 360-on nyomta, hát én nem! :D Azóta visszafele beszereztem PS1-PS2-PSP triót, lehet még idén veszek egy 4-et, aztán majd valamikor jöhet az 5.

2020. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre még csak spekulálni lehet, tény, hogy az MS nagyon szimpatikus dolgokat csinál (GamePass, játékok jönnek PCre is és az új gép is nagyon jónak tűnik), de egyelőre még nem mutattak semmit szoftveresen. A legtöbb exkluzívot a gép tulajok 15%a veszi meg, ha téged ez annyira nem érdekel akkor már szorosabb a mezőny.


A lényeg, hogy 23.-án lesz a nagy Xbox bemutató show saját játékokkal, remélhetőleg sok meglepetéssel. Utána a Sony és az MS fog még legalább egy showt csinálni Agusztusban ahol szinte 100%, hogy már az árakat is megmondják. Ugyanis jelenleg ez a legizgalmasabb része a csatározásnak. Egyelőre egy darab Spiderman kiegészítő lemezen kívül - és az új Halon MS oldalról - semmilyen saját játék nincs megerősítve, hogy idén jönne az gépekre. Szóval nincs nagyon miért rohanni a boltba értük. Árháború viszont van és lesz főleg mivel most már nyílt titok, hogy lesz egy olcsóbbított Xbox Series gép is ami nem lesz 4K "csak" 1440p viszont az ára akár fele is lehet a nextgen gépeknek.

2020. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az xbox erősebb

a nagy fekete kocka ellenben nem tetszik

szolgáltatás terén passz

de mivel több mint 100 játékom van PS-en, és a Sony játékai jobban érdekelnek (több jrpg elérhető ps-en, mint boxon), igaz azért boxra is van pár exkluzív cim, ami tetszik, inkább ps5-t fogok venni.

mellé esetleg egy switchet, mert arra is van pár cím, amivel nagyon szívesen játszanék, plusz hordozható is

2020. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Az exkluszív játékok jobbak PS-n,mindig jobbak voltak.Papíron az XBOX jobb,a design is tarol,viszont lehet hosszú távon előnyösebb lenne a Sony,mindig előrukkolnak valami újjal...
2020. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!