Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demeter Márta jelenleg melyik...

Demeter Márta jelenleg melyik pártban van és milyen szerepet tölt be? Ti mennyire tartjátok Őt hitelesnek, jó országgyűlési képviselőnek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

LMP-ben van.

Igen jó nő.Olyan szigorú,tekintélyt parancsoló tekintete van

2019. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy 2018 óta az LMP társelnöke, de elvileg az LMP elnöksége az EU választás után lemondott... Ő akkor nem?
2019. jún. 10. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom pontosan, hogy mi van most vele viszont ezek a lemondogatások nekem nagyon nem szimpatikusak az ellenzéki oldalon.
2019. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen követhető a Márti cikkcakkos útja a pártok között, annyi biztos, hogy amelyik párt környékén a Márti megfordult, az mostanában sokat vesztett a népszerűségéből, de ez lehet csak simán a véletlen műve, ne fogjuk rá a Mártira.

A Mártit én korábban nagyon dekoratív nőnek tartottam, de vagy csúnyán és rohamosan öregszik, vagy az én látásom javul rohamosan, de ez nem valószínű, de mostanában kifejezetten rondának látom.

2019. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"ezek a lemondogatások nekem nagyon nem szimpatikusak az ellenzéki oldalon."

Ez a amolyan régi szokás, mondhatni íratlan szabály, ha egy párt messze az elvárás alatt szerepel egy választáson, akkor a párt vezetői vállalják a kudarcért a felelősséget.

2019. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

LMP, de hogy mint mi, azt nem tudni, csak ott áll mindig, amikor az LMP nyilatkozik.

Szerintem a katonasággal kapcsolatos ügyködése után le kellett volna mondania a képviselőségről. Nem a magyarok érdekében dolgozik.

2019. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Egy beképzelt köpönyegforgató az áruló pártban.

Mint MSZP-s nem tartom őt semmire és még nem is jó csaj...a momentumos csajok legalább azok.

2019. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott talán rá veri?
2019. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 igen
2019. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a szigotú tekintet..Domina úrnőnek nagyon jó lenne.
2019. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!