Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok felelőtlens...

Mennyire tartjátok felelőtlenségnek a jelenlegi helyzetben a szórakozóhelyek látogatását többszáz főnél, ahol sokszor a fél méter távolság sincs betartva?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2020. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartom felelőtlenségnek. A bkk járművein, a vásárcsarnokban és a piacokon, valamint a focimeccseken jóval többen vannak egymáshoz közel. Ennek ellenére mégsincs tömeges megbetegedés.
2020. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet örökké bezárva élni, kell a disco-disco party-party! Oh yeah! 😎 Pesten Szánshájn, !VÍKEND! A többi meg le van tojva. 😎
2020. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Abszolút felelőtlenségnek tartom. Messze még ennek az egész vírus cirkusznak a vége.Lásd az USA-t, és minden olyan országot, ahol nyitottak újra. No meg amivel senki nem számol: ez a vírus folyamatosan mutálódik, és mennél több mutációja van, annál gyilkosabbá válik.
2020. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem felelőtlenség. Külföldön élek és én is elkaptam a betegséget. Szerencsére csak enyhe tüneteim voltak, viszont soha nem tudhatod a te szervezeted hogyan fog reagálni a betegségre. Szerencsére Mo jòl átvészeli a fertőzést úgy néz ki, de én nagyon ajánlom, hogy csak óvatosan duhajkodjatok, mert ennek még nincs vége.
2020. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Egy hét múlva 10 fővel megyünk Balcsira nagyszülők is jönnek és partyyy leeesz😎

Nagyfater a horogkeresztes before buszba bevágja az alapozó szereket, nagymami felkapja a szódásflakon méretű party plexit, aztán jönnek ők is az éjszakába😎😎😎😎 ohh yeah baby

2020. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire. Hagyjanak már békén ezzel a baromsággal, aki fél, az maradjon otthon, a többi meg mehessen ahova akar. Lehet, hogy ha olasz vagy amerikai lennék, mást mondanék, de itt Magyarországon nem volt nagy cucc ez a vírus, és valószínűleg nem is lesz.
2020. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem felelőtlenség.
2020. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem felelőtlenség, a gazdaságot szétbarmolni egy újféle gyenge influenza miatt na az már az!
2020. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!