Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Előfordulhat, hogy ennyivel...

Előfordulhat, hogy ennyivel gallyra vágtam a Samsung HD tv-met?

Figyelt kérdés

Az imént rászállt egy légy a képernyőre, ezért megfogtam egy rongyot és odasóztam neki. Nem teljes erőből ütöttem, inkább lendületesen, hogy a legyet le tudjam csapni. A következő pillanatban azonban kikapcsolt a tv és minden jel eltűnt. Nem világít az a piros infra sem a jobb alsó sarokban mint azt kikapcsolt állapotban teszi.

Lehetséges, hogy ennyivel tönkre vágtam a tvt? Megnéztem, semmilyen kábel nem húzódott ki. Falra van szerelve a tv.



2020. júl. 21. 02:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mehet a kukába mer elb*sztad a Tv-t.
2020. júl. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta magához tért a Tv? Drága holmin nem b@szkodunk le legyeket
2020. júl. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tért magához
2020. júl. 21. 11:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, akkor nagyon kenyes cucc. Mióta van meg? Van jótállás még rá?
2020. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fuu már régóta, de soha semmi baja nem volt.
2020. júl. 21. 17:06
 6/12 gabesz147 ***** válasza:

Teljes áramtalanítás, min. 10 percre, ha ez megvolt, nekem sincs jobb ötletem. Szerelő, árajánlat érdemes-e áldozni rá?

Valamennyire megértelek, a legyektől én is dührohamot tudok kapni...

Remélem, megúszod, és nincs nagy baj.

2020. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén azóta se próbáltam bekapcsolni. Nem is nagyon szoktam tvzni. Ha megy egy jó meccs, megnézem és annyi. Ezen kívül hozzá se szoktam nyúlni, így előfordul, hogy heteket áll a tv kikapcsolt állapotban. Most legutóbb bekapcsolva felejtettem.

Mindenesetre köszönöm a tanácsokat, majd ha szükségem lesz a tvre kipróbálom a javaslataitokat :)

2020. júl. 23. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
De írd meg, hogy ha mi volt akkor
2020. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabesz147 ***** válasza:
Csatlakozom a 8-ashoz, tanuljunk mi is belőle, és kíváncsaik vagyunk, bejött-e valamelyik gondolat, vagy sajnos elkúrtad a TV-ét...
2020. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem kúrtam el a tvt hálistennek.

Most, hogy kezdődik a futball szezon már muszáj volt beizzítani, hálistennek kiderül lt, hogy az elosztó amibe a kábelek vannak bedugva, megvan nagyon feszülve es észrevétlenül kicsúszott az egyik amikor rácsaptam.

2020. aug. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!