Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung dual simes telefonnál...

Samsung dual simes telefonnál előfordul másnál is, hogy híváskor elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Ha 1 sim van a telefonban akkor kicsörög mindig, viszont ha bele teszek egy másik simet is, akkor híváskor gyakran elérhetetlen, mindegy melyik számot hívják.

Samsung A7 2018.


2020. febr. 11. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem tapasztaltam ilyet a Galaxy S10×-al
2020. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó neked.

Én nagyon sokszor. Ügyfélszolgálat kiröhög vele kb, náluk nincs hiba.

Csak kb 5 sim kártyával 3 szolgáltatótól próbáltam ki és mindig előjött a nem elérhetőség.

Kb 7 éve van dual simes telóm, ez a 4. de ilyet sosem tapasztam egyikkel sem eddig.

2020. febr. 11. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A50-esemmel ugyanígy jártam! Több esetben is csak az SMS jött, hogy kerestek.
2020. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem más hiba van... Állandóan random bekapcsol a zenelejátszás. Ezt sem hiszi el senki, mert 'ilyen hiba nem létezik'.
2020. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam is az mondták a Samsung Members appon, hogy nincs ilyen hiba. Egyszerűbb letagadni, nekik.
2020. febr. 11. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már tök hülyének érzem magam, mert nálam mindig olyan hiba van, ami senki másnál soha. :D
2020. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mik voltak még, ezen kívül?
2020. febr. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!