Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek inkább: asztali...

Mit vegyek inkább: asztali gépet vagy laptopot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg 2 laptopom van és azok is tönkrementek. Egyik végkép feladta a harcot, a másikon nincsen hang és minden más. Laptopokkal egy ideje megjárom, pár évet bírnak ki míg vagy nem érzékeli az egeret, az akksitöltőt stb. Épp gyűjtögetek, hogy végre tudjak venni normális gépet magamnak. Főként videó nézegetésre, böngészésre és néha flash játékokra használnám. Nem fogom hordozni, így mindig otthon lenne. Olyat szeretnék ami viszonylag nem hangos, nem melegszik fel forróra, éles és szép a képe, és egyszerű a használata. Mit ajánlotok nekem? Régebben a 2000-es években volt talán utoljára asztali pc gépem. Laptopból is sok féle van de nem akarok 2 vagy 3 évente újra venni egyet. Meg a fejhallgató régebben zavar, hogy elég hátul volt a pcnél a lyuk és így alig ért fel a fejemhez a fejhallgató. Ezt ha pc-re kerül a választás, hogy tudom orvosolni? Nos kb. ennyi lenne.



2020. júl. 29. 03:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10

Bla, bla, bla:)

2020. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Most minősítetted magad, nekem már nincs is semmi dolgom, köszi :D
2020. aug. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

12

Likas kannába kár benzint tölteni;)

2020. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!