Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok 185 ezer ft-ig egyetemre/böngészésre/film nézésre stb..? (2020)

Figyelt kérdés

Tervben van egy új laptop vásárlása jelenleg nálam, hisz a jelenlegi már elég régi. Februárban szeretnék jelentkezni az egyetemre és láthatólag felvesznek, hiszen nem magasak a pontszámok.


Programtervező informatikus a cél, és ennek megfelelően is szeretnék egy új laptopot vásárolni. Tudom jól, hogy ha az informatika érdekel akkor miért nem nézek magamnak, hisz értenem kellene a laptopokhoz valamennyire, viszont nem tudom, hogy mely oldalakon vannak a jó ajánlatok.


Félek, hogy esetleg kimaradok valami jó akcióból :D

A lényeg,hogy legyen 12-16GB RAM DDR4, 512GB SSD minimum, op rendszer nem szükséges, videókártya mindegy, dedikált előny, de természetesen integrált is megfelel. Játszani nem igazán fogok rajta.


Már próbáltam laptopszalont, mysoftot, notebook.hu, meg még sok más oldalt, nehéz eldönteni, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb, mit gondoltok?


Köszi a válaszokat.



2020. aug. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg árukeresőn, ott be tudod állítani a kívánt paramétereket, kihozza mik vannak és mutatja azt is, hogy hol mennyibe kerül.
2020. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit vegyél vissza az igényeidből vagy adj hozzá az árhoz.
2020. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Acer Aspire A315-55G-344A
2020. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
185 ezerért akarsz ilyen gépet? Max használtan.
2020. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pedig én találtam jó néhányat már 185 ezernél olcsóbban is ezekkel a specifikációkkal, csak max annyi hogy intel uhdsak, és eléggé hivatalosnak tűnt, de időközben találtam már egy megfelelőt, azért köszi
2020. aug. 6. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!