Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen mai sorozatokat ajanlan...

Milyen mai sorozatokat ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Vigjatek sorozatra gondolok,valami jo viccesre

#sorozat #film #Vigjtekok
2017. nov. 13. 20:11
 1/10 anonim válasza:
7%
the walking dead,z nation,100,breaking bad,odáát,x akták,amerikai istenek,trónok harca (the best).
2017. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Maiak közül egyiket se nagyon. Akkor inkább filmek. Ha nagyon mondani kéne egyet talán az Amerikai Horror Story, de az sem volt akkor durranás, de még mindig jobb mint a többi. A legfelkapottabb sorozatok (Trónok harca, Walking Dead) szerintem förtelmesek, nézhetetlenek és időpocsékolás. De ez csak az én véleményem, nem kell karóba húzni érte.
2017. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
csak megjegyezném, hogy vígjátékot írt erre Walking Dead? Komolyan? mi vígjáték szorult egy horror sorozatba? undorító kb az első rész 10. percéig jutottam el!
2017. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Modern család, Gázos páros
2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

It's Always Sunny In Philadelphia


Én ennél viccesebb sorozattal még nem találkoztam, de nyilván mindenkinek más a véleménye.

2017. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
The office! (US) A legjobb :)
2018. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Sokan nem olvasták el a kérdést. Vígjátékot kell írni!


Nekem a Férjek gyöngye című sorozat jutott még eszembe. Nem mai, de szerintem inkább az a lényeg, hogy valaki látta-e már, vagy sem.

2019. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
the middle. jó hosszú, vicces, és egy család életéről szól, akiknek nincs túl sok pénzük.
2019. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
Igaz nem vigjatek de en imadom: The Tall Girl ❤️
2020. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

BROOKLYN NINE-NINE

természetesen nem szinkronnal. Én eredeti nyelven nézem, jókat nevetek. A szinkronról úgy tudom, hogy sz@r , de nem próbáltam.

YOUNG SHELDON

jobb az Agymenők nél. Nincs tele fake-röhögéssel. Mert egyáltalán nincs is benne. Nem a legjobb, de jókat lehet rajta nevetni.

MODERN FAMILY

A kedvencem, THE MIDDLE-befejezése után kezdtem el nézni, sokkal jobb.

HIMYM (how i met your mother)1.-3'4.évad

Utánna már sem vicces, egyáltalán. Én el is aludtam egyszer közben.

2020. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!