A Beats mennyire számít divatmárkának fejhallgatók között?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy Audio-Technica-val vagy egy Sennheiser-rel összevetve. Ugyan azért az árért a Beats ehhez a két márkához képest mit nyújt?
2020. aug. 10. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a kérdés, hogy ezek közül melyik divatmárka, akkor a Beats.

Ha az a kérdés, hogy ezek közül melyik ér valamit, akkor a másik kettő.

2020. aug. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen azt kell mondjam hogy divatmárka, főleg hogy be szponzorált pár Netflix sorozatot és emiatt a fiatalok rákattantak. Viszont nem mondanám azt, hogy rossz. Én inkább Sennheiserpárti vagyok de abszolút nem rossz a Beats sem! :)
2020. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Ár értékben (bár ez erősen modell függő lehet)

1. AT

2. Sennheiser, alacsonyabban pozicionált (olcsóbb) termékeknél kihasználják a márka image -t és "silányabb" árut adnak el mint az elvárható lenne. Viszont a drágább, termékeiknél odateszik magukat.

3. Beats, maga a termék összeszerelési-anyag minősége jó, a design is tetszetős, de maga a sound minősége az még messze van az árcédula "szintjétől".

2020. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék egy BlitzWolfot! :)
2023. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!