Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nyitott kialakitású fejhallgat...

Nyitott kialakitású fejhallgatóra érdemes váltanom, ha vonz a hifi világa?

Figyelt kérdés

Most ATH M50x-en hallgatok zenét, ez stúdiómunkához kellett, de nem volt pénzem mellé venni egy zenehallgatósat is, szóval most ezen hallgatok zenét egy ideje.

Arra gondoltam, zenét hallgatni beszereznék egy nyitott fejhallgatót (mert csomó hifisnél szinte csak azokat látom), meg valami jó erősítőt/dac-ot hozzá.

[link]

Ezt nézegetem egy ideje. Ezek a nyitottak milyen zenékre jók? Nem kevés a basszusuk?


2020. aug. 11. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak hd525öm volt nyitott, de imádtam. Szerintem szebb a hangja, mint árában a zártaknak. Volt már pár.
2020. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen fajta zenét hallgatsz, attól is függ, mert nem mindenre ideális a nyitott.
2020. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leginkább modernebb zenéket. metál, rap, néha elektronikus zenét. De hangszeres zenék lennének hallgatva főleg.
2020. aug. 12. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni párat olyan helyeken, ahol ki vannak téve külön próbálgatni. Igazából semmi nem pótolja ezt. Csak tippelni lehet, hogy nem fogod annyira szeretni egyiket se, mint a mostanit, és csak te tudhatod, hogy megér-e egy próbát a saját anyagaiddal, a saját kimenetedről.
2020. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ám van hangkarid \ DAC, AMP hozzá? Mert ezt nem hajtod meg bármivel...
2020. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
Van amelyiknek kevesebb a basszusa, inkább magasba húzó hangja van, pl Audio Technica AD-900x, 700x, ezt meg kell szokni főleg az M50x után. A HD58x viszont dinamikusabb, sok fajta zene szól jól vele, de a magas hangok kissé silányabbak, halkabbak voltak, mint az AD900x-nél. Az biztos, hogy a nyitott füleshez csendes környezet kell. Az általad belinkelt fejhallgató már igényel egy erősítőt, ezt vedd figyelembe.
2020. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, van hozzá hangkártyám ami meg tudja hajtani
2020. aug. 12. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Stax fejest, annál jobbat még nem tapasztaltam. Pedig nem vagyok mai gyerek ;)
2020. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

8


gondolom nem zavar, hogy a hd6xx massdropos akció, te meg ide löksz valami ultra drága márkát? XD

2020. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem, nem zavar.


Nyilván nem egy vadiúj csúcsmodellre gondoltam 1,5 millióért.


Használtan elég jókat lehet kifogni akár 100-150ezer környékén is...

2020. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!