Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Somogyi (SAL) autós fejegysége...

Somogyi (SAL) autós fejegységek jó minőségűek?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata velük?


Új fejegységeket nézegettem a 20e körüli árkategóriában, de még a Media Markt is elég gyenge itt, épp csak egy Blaupunktot találtam (ami pont nem kapható nálunk). A jelenlegi fejegységemet elég jónak találom a maga kategóriájában (Pioneer MVH-150UI), csak már régi és hiányzik a bluetooth, annál lejjebb nem akarom adni minőségben, de 15 és 30 ezer között lapos a kínálat. A 30e túl sok, 20e alatt viszont van pár SAL/Somogyi elérhető és kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak. VB 3100 10e-ért és VB 6100 14e-ért.


Az elvárásaim mondjuk nem nagyok (2x40W mély, 2 csipogó, a közepeket pedig majd cserélem hasonló kaliberre), hogy tényleg drága és minőségi fejegység kelljen, inkább a hangminőség és funkciók megbízhatósága érdekelne.


2020. aug. 19. 08:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, nem VB 3100, hanem VB 4000 a másik, amit néztem a 6100 mellett.
2020. aug. 19. 08:04
 2/3 anonim ***** válasza:
A Somogyi a magyar elektronikai termékek legalja, normális minőségű, használható terméket még nem láttam tőlük. Kb. mint a Sencor, csak még silányabb. Inkább tegyél hozzá egy kicsit és vegyél Pioneert, JVC-t, Kenwoodot, vagy valami hasonló megbízható márkát.
2020. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az elvárásaim mondjuk nem nagyok (2x40W mély, 2 csipogó, a közepeket pedig majd cserélem hasonló kaliberre), hogy tényleg drága és minőségi fejegység kelljen, inkább a hangminőség és funkciók megbízhatósága érdekelne."

Akkor már elb@sztad a dolgot. Hangminőséget keresel és a hulladék közt kotorászol?. Eleve a 2x40W csak úgy jön ki, ha hozzászámolod a reflektor izzók teljesítményét is.

2020. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!