Miért zúg a hangfalam?

Figyelt kérdés

Van egy SAL 40-es hangfalam és ha áramban van akkor zúg ha egy kis hangerő van rajta

De ha van zene akkor nincs és annyi hogy a master poti recseg ha feljebb tekerem de a hnah az tiszta szerintem tápegység és potmeter hibás szerintetek? A sal egy szar hangfal szidasokra nem vagyok kíváncsi



2018. júl. 15. 23:31
 1/4 Bolla Benedek válasza:
Valószinüleg csatlakozási hiba lehet a hangfalban.Nézd meg hogy a forrasztások rendben vannak-e és nem-e ér össze 2 vagy több különböző kábel fém része.Ha igen válaszd el őket.Ha a forrasztással van gond akkor ajánlom,hogy vidd el egy szakértőhöz,de ha picit értesz hozzá te is megforraszthatod
2018. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bolla Benedek válasza:
A poti nem tudom miben lehet hibás.
2018. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy ha nyomtam a kormányomhoz kapott pedált, akkor pici zúgás jött ki a hangfalból. Elvileg valami hurok volt, de valahogy megoldótott, amikor átkötöttem másik konnektorba a cuccokat
2018. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
földhuroktól kezdve kontakthibás kábelig sok dolog lehet... a potit pedig befújhatod kontakt spray-el, esetleg wd40-el, átmenetileg megoldja a recsegést, de hamarosan cserélni kell.
2018. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!