Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt ajánlatok...

Milyen fényképezőt ajánlatok kezdő, amatőr fotósnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 22:00
 1/5 anonim válasza:
nem kell egyből a legprofibb gép,szerintem valami könnyen kezelhetővel kezd,és nikon,olympus amit ajánlani tudok :D
2010. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt venném :lumix dmc-fz8

Rengeteg manuális funkcióval bír ,de van autómata is. Kiváló gép mert magad tudod beállítani az értékeket nem a gép csinálja.

Nekem dmc-tz2 van ez is jó gép nagyon csak sajnos alig van manuálisan állítható paraméter.


Mind a kettő gép nagyon jó minőségü leicia objektívvel van szerelve.


Hd kamerát ne vegyél mert az nem számít csak annyit jelent ,hogy nagy lesz a kép mérete és kevesebb fér el a gépen.


Remélem tudtam segíteni.Lehet ,hogy vannak újabb gépek én ezekről tudok amik olcsóak relatíve és jók is.

2010. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig az a fő kérdés hogy mire akarod használni, ha családot fotózni arra jó egy sima tenyérbe való, ha már művészkedni szeretnél akkor olyan kell aminek legtöbb funkciója manuálisan állítható, egy bridge (kompakt nem cserélhető az objektívje de már manuálisan állítható záridő rekesznagyság stb) kezdetnek vagy ha nagyon el vagy eresztve pénzügyileg egy belépő kategóriás DSLR
2010. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem DSLR gepet vegyel, kitben (tobb objektiv van a csomagban) lehet eleg sokat kapni. Canon, nikon, esetleg olympus. 90-130ezer kozott lehet rengeteget talalni.
2010. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valami 1X használatosra gondoltál már?
2010. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!