Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Parabolás tv- m pár napja...

Parabolás tv- m pár napja bekapcsoláskor csak a hang jön be a képernyő teljesen sötét. Scart csatlakozo mindkét végét és a bemeneti helyeket is a tévén is és a beltér is befújtam Kontakt spray-vel nem segített,mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg még azt figyeltem meg hogyha pár percre kikapcsolom akkor gond nélkül vissza tudom kapcsolni és jön a kép is vissza rendesen.

De ha hosszabb időt van kikapcsolva ha lehűl a készülék akkor már nem jön be a kép csak a hang.

2020. szept. 26. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyankor a tévén van bármilyen felirat, menü, akármi amikor nincs kép csak hang, át tudod kapcsolni más forrásra és ott ad képet?
2020. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljesen sötét a képernyő semmilyen felirat nincs rajta. Mindent végig nyomkodtam minden csatornát át kapcsoltam rádióra mindent megpróbáltam. Aztán van, hogy egy óra múlva egyszer csak a kapcsolgatásom eredményeképpen bejön a kép és tökéletes hibátlan.

volt pár alkalom, hogy a scart csatlakozó beljebb nyomásával beugrott a kép is de már ez sem működik.

Vettem teljesen új csatlakozót de azzal sem megy.

2020. okt. 12. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy semmi köze a Scart csatlakozónak a témához.

Szimplán a világítás nem megy.

Amikor nincs kép, egy zseblámpa, vagy a mobiltelefon fénye segítségével világíts bele közelről, úgy, hogy legyen megjeleníteni való, ne csak üres kép. Lehetőleg pl. tv műsor. Fogod látni halványan, hogy meg a háttérben minden rendesen, csak a fény hiányzik mögüle.

Ez otthon, házi módszerrel nem javítható, szervizes segítséget igényel.

2020. okt. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. okt. 14. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!