Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért dudorodott ki a külső...

Nyarierik123 kérdése:

Miért dudorodott ki a külső hálós rész az AirPods pro fülhallgatómon?

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy a működését nem befolyásolja, csak nagyon furcsának tartom hogy a külső “hálós résznél”

Egy kb. Szabályosan bab alakú kis dudorodás van (mind a kettőnél) és fogalmam sincs hogy ez hogyan lehetséges, és semmilyen logikus magyarázatot nem találtam róla a neten 😕, akivel esetleg szintén történt ilyen anomália, az meg tudná írni hogy ez mi lehet és mit tehetnék vele?

Válaszokat előre köszönöm!


UI:gyűlölködő, Apple ellenes válaszokat kérlek mellőzzétek, tudom hogy sok az ilyen ember és már kaptam elég sok ilyen választ.



2020. szept. 28. 01:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

A kémia öregedés miatt felpúposodott akkumulátor nyomta ki. 500 teljes töltési ciklusra van tervezve, utána kezd felpúposodni csak normál használatnál. De ha kint hagytad nagy melegben órákat, akkor azzal meggyorsítottad a kémia öregedését.


Egy éven belül ingyen csere, utána hivatalos szervizben 32900 Ft-ért cserélik (csak a két fülhallgató fejet, töltő nélkül).

2020. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

pontosan melyik airpods? ás pontosan melyik hálós résznél?

le tudnád fényképezni?


az akkumulátor a szárában van ezeknek, úgyhogy ha felpóposodik akkor azt nyomná szét. és egy nagyon pici akksiról veszélünk, valszeg nem is tudná szétnyomni.

2020. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2-es nem értesz hozzá, csak lepontozol.


Kérdező az akksi púposodása miatt van, lásd itt hol az akksi benne:

https://www.youtube.com/watch?v=pHe8ZuOP6Xs


Szeresd az Apple-t, hogy úgy csinálja meg az általa 99 ezerért árult fülhallgatóját (máshol is minimum 70 ezer) , hogy ne tudj benne simán cserélni darabonként 3750 Ft-os gombelem akksit.


Ez van benne gyárilag: CP1154 A3H0C,

Teljesen kompatibilis vele a CP1254 A3 is, ami szabadon kapható (Samsung fülhallgatókban van)

[link]

2020. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Samsungokban simán cserél elemet egy ügyes általános iskolás is:

https://www.youtube.com/watch?v=0kOsUX3bX1A

2020. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hellósztok, köszönöm a válaszokat!

A füles csak egy hónapja van meg, kb.: 40 töltési ciklusa volt eddig, mindig nagyon figyeltem a töltésre és hogy ne hagytam olyan helyen ahol nagy hő érhette volna.

Egyébként itt egy link a fotóval: [link]

(A linket a gyakorikérdések nem engedélyezte kiírni, szóval a “pont”-ot helyettesítsétek .-tal)

2020. szept. 28. 12:38
 6/18 A kérdező kommentje:
De úgy tudom hogy úgy teli van nyomva ragasztóval hogy egyenesen lehetetlen javítani
2020. szept. 28. 12:51
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Lehetetlen javítani, de simán kicseréli Apple. (Hőhatást kaphatott, pl. forró autóban, de persze ezt szerviznek ne reklámozd.)

[link]


(A CP1254 erre sem puffadna fel, mert ott az elem tokja nem könnyű fém - hogy még könnyebb legyen-, hanem acél.)

2020. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utólag bele gondolva eléggé hirtelen következhetett be a felpúposodás mivel aránylag sokat szoktam pucolgatni, de eddig sosem vettem észre, pedig eléggé feltűnő
2020. szept. 28. 13:04
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mivel a telekomtól hoztam ki a fülest 2 éves részletre, esetleg ott tudnának kezdeni vele valamit? Csak azért kérdezem mert Bécs eléggé messze van, nem igazán tudnék eljutni oda
2020. szept. 28. 13:08
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként az előző fülesem egy AirPods 2 volt amit legalább 9 hónapig használtam és az sosem produkált hasonlót, nem is értem hogy ez hogyan történhetett, nem lehet hogy ez gyári hiba?
2020. szept. 28. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!