Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebbi LG smart tv régebbi...

Blake Thompson kérdése:

Régebbi LG smart tv régebbi főmenü, miért?

Figyelt kérdés

Hello rendelkezem egy régebbi Lg Smart tv vel azon belül is a 42LW659S típussal ez egy régebbi tv 10 év fölött és el volt hanyagolva most internethez kötöttem és szoftert frissítettem elvileg a legújabb van rajta, viszont haveromnak van egy szinten lg tvje és annak a menüje illetve minden tök msáhogy modernebbnek néz ki és az enyémen még netflix illetve semmi ilyesmi nincs tudnátok segíteni hogy tudnám elérni ezt? (képek alul az elsőről a másodikra hogy minden legyen a tvmen?)

[link] (az enyém)

[link] (és amilyet szeretnék és kéne lennie)

Valaki remélem tud segíteni előre is köszönöm :)

+



2020. okt. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez bele van programozva a rendszerbe. Pl ha egy telefont frissítés, akkor sem változik mindig a menü, kivétel, ha android frissítés
2020. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem de akkor nekem miért nincs netflix? még a keresővel se találja és elég sok dolgot még
2020. okt. 18. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert 10 éves a TV-d.

Valószínűleg a procija sem tudja azokat a funkciókat, amik kellenének egy NetFlix-hez vagy hasonlóhoz!

2020. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt kell megtudni, hogy milyen formátumban vannak az Appok a tv-n, és le lehet tölteni gépen pendrivra átrakni, és úgy a tvre
2020. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!