JBL -cuccoknál hogy van a minőségbeli, tudásbeli sorrend?

Figyelt kérdés

Látom JBL Xtreme, Xtreme 2, Boombox stb stb, de aki ismeri ezt a márlkát, le tudná írni, milyenek vannak még, éls hogy jönnek ezek pl árbeli sorrendben?

köszi



2020. okt. 25. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát különbség pl. Extreme és extreme 2 között a generáció a különbség,sima extremet már nem nagyon tudsz beszerezni.

Amúgy nézd megszerintem media markt oldalán vagy jbl oldalán,beteszel egy növekvő áralakú keresőt a szűrőbe és lelistázza.

De szerintem igy van növekvő sorrendbe amira én emlékszem:

Jbl go,Clip 2,Charge2+,flip 3,pulse 3,charge3,tunner,xtreme,boombox.

Biztos volt ez előtt is csomó példány én ezekre emlékszem,nem tudom a sorrend jó-e.

2020. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ez hasznos volt, nekem is így rémlett h a boombox már elég jó helyen van, de ezek szerint első helyen van. okés, ezt jó tudni akkor.
2020. okt. 26. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mehg tudnád esetleg mondani h honnan lehet felismerni h eredeti vagy utánhzat csak? van valami atombiztos ismertetőjele ha eredeti? köszi
2020. okt. 26. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább a boombox 2-t ajánlom,kültéren is sokkal jobb a basszusa.

Persze,higy van ismertető jele,a basszus radiátor a két oldalán silányabb minőségből van,nincs rajta a jbl logo vagy teljesen jól látszik csak valahigy oda van téve,meg ugye az anyaga is sokkal olcsóbb műanyagból van.De leginkább a hangzásán hallod nyílván nem fog egy replika úgy szólni,mint az eredeti.

2020. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha még nem volt tapasztalatod jbl hangfalnál,akkor próbáld ki egy media marktba,ott 100% eredeti és esetleg meg tudod különböztetni a replikát.

Ja meg persze nyílván ilyen sincs egy replikán,hogy vízállóság,meg jbl connect amivel az azonos szériájut össze tudod párosítani.

2020. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi, hát naná bele futottam hamisba, de még időben észrevettem.-

eszméletlen h mindent hamsisítanak ...

2020. okt. 27. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhh tényleg.Hogy történt ha megkérdezhetem?

Személyesen vetted adok/veszek oldalról?

Ja nagyon elterjedtek a replikák,csomó országba olcsón legyártanak egy csomót és általába szar is nagyon a minősége.

Ismerősöm mondjuk egyszer vett egyet belgiumba az nagyjából meg is érte azt a 6ezret,egész jól összerakták.

2020. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!