Milyen okos tv-t vegyek 50 ezerért?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani okos tv-t a következő paraméterekkel:

képátló kb 60 cm, tartalmaz DVB-C-t, wifit és esetleg képernyő tükrözést (miracast).

Köszönöm!


2020. nov. 2. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi, h ilyen hosszú a link, de ilyet vettünk, bár akkor még olcsóbb volt 42 ezer ft-ért, annyit megért. Nem tökéletes, mert kicsit türelmesnek kell lenni vele, de ennyi pénzért jobbat nem kapsz az tuti. Képtükrözést nem sikerült megoldani vele, de elvileg valahogy megoldható. Ami komolyabb az 2x ennyinél kezdődik :)

2020. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Full HD alatt ne vegyél TV-t...Vagy veszel 65-70ért egy normális smart tv-t...vagy ~40-50 körül egy sima FullHD tv-t és hozzá egy eredeti chromecastot ami kb 13-15ezer forint és azzal felokosítod...

én anno a 80-90ezres okostv-met cseréltem le egy sima fhd-ra és hozzá vettem egy chromecastot..mert 1-2 frissítés után belassult az egész rendszer és kb annyira elavult, hogy egy oldalon se engedett netezni...a chromecasttal pedig csak simán kivetítettem a tabról a képet v laptopról és minden simán ment.

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60 cm-es képátlóhoz nem kell Full HD, nem is jellemző.
2020. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!