Ipad Air vagy Microsoft Surface tablet a jobb ? Melyiket vennétek meg ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, milyen célra kell, én Samsung Galaxy Note-ot vennék, mert az 'i' kezdetűek rendszere nem szimpatikus, a Microsoft-ból meg elég volt, amit másnál láttam :D
2020. nov. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
nálam minden alma itthon, úgyhogy az iPad játszik csak.
2020. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem "jobb" a másiknál, ráadásul nem írtál pontos típusokat. iPad Air melyik generáció? Surface mi? Nekem Windows-os tabletem van, így előnyei és hátrányai egyaránt vannak az Android és az iPad tabletekkel szemben, de te tudod, milyen szempontok fontosak.
2020. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jogos, Legújabb Air illetve Surface Go 2.
2020. nov. 10. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Ahogy írtam, te tudod, milyen szempontok fontosak, beleértve az operációs rendszert, a képarányt (4:3 / 3:2), stb. Az iPad Air jóval erősebbnek tűnik egyébként.
2020. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
aki lepontozta a 2-est azt remélem éjszaka elviszi az elvási apnoe!
2020. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem. Sem az Apple, sem a Microsoft rendszerei nem szimpatikusak, így maradok a Samsung+Android párosnál.

De hogy neked melyik a szimpatikusabb, azt neked kell eldöntened. ;) Nem vagyunk egyformák, így az ízlésünk, és preferenciáink sem azonosak. Az, hogy én mit vennék, vagy nem vennék meg, nem azt jelenti, hogy neked is ugyanaz lenne az ideális választás, mint nekem.

2020. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!