Milyen dj kontrollert vegyek?

Figyelt kérdés
Három éve "estem bele ebbe", mint hobbi,eddig nem mertem venni, mert mi van ha nem olyan mint ahogy gépen. Körülbelül egy hónapja határoztam el, hogy ez nem "csak fellángolás" szeretném kicsit komolyabban venni, ha más nem, akkor csak kisebb bulikban vagy magamnak. Viszont most kicsit tanácstalan vagyok, mert amiket eddig néztem,sokat "savazták" ezért-azért és már nem tudom, hogy mit lenne érdemes venni százezres keretből, akár újonnan, akár használtan.

2020. nov. 12. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=J5qJ05GPDuo

nézd meg ezt a videót, hátha látsz benne olyat ami érdekes :)

2020. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Az a probléma, hogy 100.000 forintért nem igazán fogsz olyan kontrollert kapni, ami végigkísérne az utadon(feltételezzük, hogy kitartó leszel és fejlődni akarsz), mert nagyon buták ezen a kereten belül. Sokan a DDJ-400-at ajánlják, ami tényleg nem is rossz 100.000-ért, de csak az azért, mert jobbat nem igazán kapsz. Ezek csak játékszerek, de sajnos akkor fogsz rájönni, miután eltelt 1-2 hónap. Sajnos egy jó DJ kontroller nem olcsó dolog és egy Denon MC7000-től kezdődnek a valóban jó kontrollerek.

Egyébként meg igen, tökéletesen elkezdhetsz tanulni egy DDJ-400-on (azt is ajánlom ezért az összegért), de sajnos 100.000 forint az kevés a DJ világban, és ha olcón veszel, kétszer veszel.

2020. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ilyen alap controllerekkel is sokat lehet fejlődni DJ-zésben, pld. megtanulni olyan alap dolgot, hogy mikor milyen zenét keverj be, nem igényel hű de extra controllert, mégis hosszú idő elsajátítani azt a tudást, szóval jóval több kell néhány hónapnál, hogy az embernek szüksége legyen mindenféle effektekre, samplerekre, miegymásra amit az extrább controllerek tudnak :)
2020. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak az igazságot írtam le, nem azt, hogy nem lehet alap kontrollerrel fejlődni :D Énsem full extra kontrollerrel kezdtem, de nem kellett sok időnek eltelnie, mire azt mondtam, hogy bárcsak gyűjtöttem volna még egy kicsit, és ennyi a lényeg. Mivel ő szerinte ez nem "fellángolás", és tényleg nagyon fun ez az egész, ezért saját érdekemben én bővíteném a keretem, mivel ha olcsón veszel, 2x veszel :)
2020. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!