Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tescoban még lehet vásárolni...

Tescoban még lehet vásárolni tévét?

Figyelt kérdés

Van néhány utalványom Tesco-ba, amit tévére szándékoztam elkölteni, még év végéig. Nem járok Tesco-ba, pláne ugye az utóbbi időszakban nem lézengek csak úgy bevásárlóközpontban, így fogalmam sincs milyen a felhozatal, ha még van. Vidéken, nagy Tescoban pl. már nem találtam szinte semmilyen elektronikai berendezést. Honlapjukon nem derül ki, nem egyértelmű, hogy online nem lehet vásárolni vagy egyáltalán nincs; elektronikus akciós újságokban szintén nem találok elektronikai berendezést.


Aréna Tesco érdekelne a leginkább. Járt valaki arra mostanság?


Köszönöm!



2020. dec. 1. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben Technika tv, de már nincs. Sőt alig van már elektronikai eszköz a tescoban :(
2020. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy láttam mindegyik nagy hiper leépítette a tévés részleget, gondolom azért, mert mindenki csak akciósan vett tévét, így nem érte meg nekik. Az Auchan is kisöpörte.
2020. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mediamarkt vette át.
2020. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ügyfélszolgálatuk annyit írt, hogy már csak kisebb műszaki cikkek vannak. Ha mégis előfordul tévé, azt általában jelzik ajánlataikban. :(
2020. dec. 10. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
@4 Szomi :(
2020. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!