Jokyman15 kérdése:

Furcsa hang a PS4 Pro-nál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 hete hoztam ki a telekomtól egy PS4 pro-t. Az elmúlt 2 hétben semmilyen furcsaságot nem tapasztaltam. 2 napja mikor alvó módba kapcsoltam észrevettem egy ismétlődő halk dörmögő hangot. Először a ventillátorra gyanakodtam, de mikor megnéztem egy youtube videót, hogy hogyan néz ki belül a gép, akkor láttam, hogy nem onnan jön a hang mint ahol a ventillátor van.


A hang kürölbelül hatulról jön a portok környékéről. Egy nem folyamatos hanem ismétlődő mély beregő hang. Leginkább arra hasonlít mint amikor valaki horkol, vagy ha hozzáért az ujjaddal egy számítógép ventillátorhoz, majd elengeded.


Fogalmam sincs hogy mit tegyek. Nem szeretném ha 4 hétig gariban lenne, de azt se ha elromlana.


Találkoztatok már ilyennel?



2020. dec. 4. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem a cd olvasót hallod véletlenül?
2020. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs benne cd és az is a gép elejében van, én pedig hátulról hallom. Alvó állapotban is hallatszik.
2020. dec. 4. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Tápegység lehet, vagy állj le a cuccal :D

Semmit nem jelent, ha nem tetszik húzd ki.

2020. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!