Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van furcsa hangja a fül...

Miért van furcsa hangja a fül hallhatónak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt vettem a boltból egy fül hallgatót. Nem a legmárkásabb. Amint beledugtam a számítógépem hangfalába, nem ugyanaz a hangja volt, mint, amit azelőtt vettem. (Az azelőtti fül hallgató is szintén ugyanez a márka volt, ugyanebből a boltból).


Ha zenét hallgatok fül hallgatón keresztül, olyan, mintha túl sok basszus lenne rajta, tompa a hang.


Át kellett állítanom a gépem hangkártya driverének hangszínszabályozóját, hogy ugyanolyan hangja legyen, mint az azelőtti fül hallgatónak. De nem az igazi még most sem.


Hibás lehet a fül hallgató? A hangszínszabályozón azelőtt ne állítottam semmit, csak most. A vezetékek is jól csatlakoznak.



2013. júl. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A különböző hallgatók eltérően szólnak, még ha azonos márka is. Micsoda felfedezés...
2013. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
Ha ugyanazokkal a beállításokkal és másik fülhallgatóval jelentősen eltérő hangot tapasztalsz, akkor a fülhallgatóban van a hiba. Akkor szokott ilyen hangot adni, ha nem mozog úgy a membránja, ahogyan kellene. Egyébként meg jobban jársz, ha veszel 4-5k körül egy viszonylag normálisat, ami fól szól, és sokáig tart.
2013. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. júl. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!