Ric Hard083 kérdése:

Az mennyire éri meg, hogy rendelek olcsón elektronikus eszközöket (jelen esetben hangszórókat) és eladom drágábban?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy ha van valamilyen akció megbízható oldalakon (Aliexpress, Banggood) akkor onnan rendelek és itthon eladom (mondjuk jófogáson) drágábban, hogy legyen némi jutalék, de még mindig olcsóbban, mint itthon meglehetne venni. Így nekem is jó, mert a különbséget megtarthatom, illetve azok akik nem mernek vagy nem tudnak külföldről rendelni, ők is megkapják olcsóbban, mintha mondjuk Emagon kéne megvenniük.

2020. dec. 17. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jól értetted
2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ha be is rántják a vámra, akkor már nagyban kell gondolkodni, ugyanis a DHL intézi ezeket, és kapásból 5 ezret rátesznek ügyintézés címén. Meg elég kekeckedőek, mintha muszáj lenne nekik legalább 2-3 levélváltást megejteni az ügyféllel. tavaly volt velük 3x is dolgom, és mindannyiszor abba kötöttek bele, hogy nem jó nekik az a formátum, ahogy elküldöm nekik a számláról készült képenyőmentést. Egyszer JPG kellett neki, aztán PDF, volt, hogy fel is hívtak, meg leírtam mi van a csomagban erre visszakérdeztek, hogy mit rendeltem . Tiszta röhlye volt az egész.
2020. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy ha Európai raktárból jön akkor biztos nem raknak rá semmilyen extra pénzt?
2020. dec. 19. 09:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem! Csak míg Kínából fillérekért postáznak mert ott vsm valami támogatás, addig únión belül többezer forint ugyanaz.
2020. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen minden segítséget
2020. dec. 19. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!