Melyik a jobb okos tv?

Figyelt kérdés

Sajnálom tudom hogy sok ilyen kérdés van már fent, de sajnos nem értek a tvkhez pasim meg nincs aki igen 😄 Ezt a kettőt néztem ki. Nem lényeg a nagysága mivel elég közel van a fal az ágyamhoz képest. Számomra az kell csak hogy Netflix legyen rajta illetve android rendszer mert azt olvastam hogy ha a telefon az akkor jó hozzá(?) Ezek közül melyik lenne a jobb? Illetve a falra fel lehet őket szerelni? Sajnos számomra nem sokat mondanak az adatok amik meg vannak adva.


[link]


[link]



2020. dec. 25. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
igen
2020. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az okos tv-kből is csak a hülyeség árad.
2020. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
2.
2020. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

off: Jó nagy parasztok vagytok 1., 2.


Erről a márkáról még sosem hallottam érdemes a kódjaik alapján youtubeon nézni róluk videót. Nálunk LG és Samsung is van. Samsungot magamnak nem vennék, nálam az LG könnyebben kezelhető a rendszer miatt.


A leírás alapján mindkettőn megy a netflix és mindkettőn android rendszer van. Falra is mehet szerintem mindkettő egy konzollal. Hogy melyik a jobb? Hát..


32SLTA2300FS Ennek nagyobb a felbontása (1920 x 1080), feltételezhető, hogy a kép minősége is jobb. Amúgy a kijelző mérete mindkettőnek ugyanakkora. Ha a kettő közül kellene választani, akkor

32SLTA2300FS választanám (olcsóbb is), ha csak ezekre kell, de inkább néznék LG-t a tapasztalataim miatt.


Nagyszülőknek van még "márkátlan" okos tv-je, hasonló árkategória. Oldalról alig látni a képet.. Inkább raknék hozzá még egy két Szent István-t és várnék pár hónapot, ha nem sürgős.

2020. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl ezt: LG 43LM6300PLA Smart LED TV, 108 cm


Most oké, hogy közel az ágy, de ha költözöl, variálsz lehet kényelmetlen lesz.


vagy ezt LG 32LM6300PLA Smart LED TV


LG-n webOS megy (rendszer), samsungéhoz képest nagyon fürge.

2020. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia köszi az értelmes választ! ☺️ Nagyobbat nem hiszem hogy szeretném de ha LG-t mondasz akkor ez jó lenne? Ez ugyanúgy 80as átmérőjű :

[link]

2020. dec. 25. 17:52
 7/7 anonim válasza:
100%
ez jó nekünk is ilyen van
2021. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!