Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudok a tv-n csatorn...

TappancsMancs kérdése:

Miért nem tudok a tv-n csatornákat egyéni sorrendbe állítani? Van amit lehet, van amit nem. Megoldható lenne midet csoportokba rendezni, mert így körülményes a használata.

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Kicsit elírtam, mert siettem. Bocsil


jav

Megoldható lenne mindet csoportokba rendezni, mert így körülményes a használata?

2020. dec. 28. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Kell lennie csatornarendezésnek vagy kedvencek-menünek.a tv kártya a tv-be csatlakozik?jó lenne ha írnál konkrétumokat mert ennyi infóból képtelenség megmondani a választ.
2020. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez egy Hitachi tv. Az automata csatorna keresésnél beállított kicsit több mint 50 csatornát, ezeket sorrendbe is lehet a tv-n rendezni. Ez okés. Csak feltűnt, hogy nincsenek meg bizonyos csatornák, na okés, akkor manuálisan keresem be rajta. Hab a tortán :) hogy a manuálisnál beírtam a szolgáltató MHz-ét, de egy sor csatornát automatikusan kikeresett és ott mind rajta is van. Sőt van műsor is a csatornákhoz, és kiírta a saját nevét is és még a futó műsort is. Ez jó, csak ezeket nem lehet sorba rendezni.


Tv kártya? Ez nem pc, hanem tv.

2020. dec. 28. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Philips tv.

UPC/Vodafone szolgáltató.

Itt is csak kedvenceket lehet jelölni,de a sorrendet nem lehet változtatni.Az a mindenkori szolgáltatás alapsorrendje.

2020. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt lehet sorrendet is változtatni, de nagyjából csak az SD minőségeknél, a HD adásokat is beállította, csak ahogy nézem, hogy ahol van műsorfüzet is a csatornához, ott valamiért nem engedi - ki is írja, hogy nem választható a funkció (vagy mit).


Azért köszi! És BUÉK!

2020. dec. 28. 21:27
 6/9 A kérdező kommentje:
És többnyire ahogy nézem a HD csatorna adásokhoz van műsorfüzet.
2020. dec. 28. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Az összes csatorna digitális?

Az analóg alapú hangoláson közvetített "alapcsatornáknak" nincsen EPG jele.

A digitálisoknak van.Ezek lehetnek SD vagy HD minőségűek.

2020. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A használatiban találtam valamit, bár azt nem mondanám, hogy értem.


"A csatornalista használata


Megjegyzés: A TV>Csatornák>Szerkesztés menüben az Áthelyezés, Törlés és Név szerkesztése parancsok nem állnak rendelkezésre az M7 operátor által sugárzott csatornák esetében."

2020. dec. 29. 09:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy az összes csatorna digitális-e? Szerintem igen, ez egy Digi alap előfizetés kábelen. Gondolom mindegyik digitális.
2020. dec. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!