Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen használt erősítőt...

Milyen használt erősítőt ajánlanál?

Figyelt kérdés

3 éve vásároltam magamnak egy Wharfedale diamond 10.1 hangfalpárt, ezzel egy időben vettem is hozzá egy régi használt Denon erősítőt, ami amíg működött kifejezetten szépen szólt, viszont most javíthatatlanul elromlott. Ehelyett lenne szükség egy "új"-ra, de egy ilyen rendszerhez nem szeretnék 100k körül belépő szintű új erősítőt venni, mindenképp használtat keresek. Itt a probléma, noha a hangfalaim specifikációja alapján én is tudnék választani, de félek hogy belenyúlnék egy rosszba, mondjuk híresen típushibás (ha létezik ilyen) vagy gyenge a tápja stb... röviden: tanácsra lenne szükségem hogy ne csak papíron legyen jó, hanem hogy a korosodó erősítők között is egy "jobbra", viszonylag megbízhatóbbra költsem a pénzem, 20-40ezer között.


A hangfalaim tulajdonságai:


System type 2-way

Enclosure type Bass-reflex

Frequency response ± 3dB 48 - 24000 Hz

Nominal impedance 6 Ohm

Amplifier Requirements 20 - 100 W

Sensitivity (2.83V/1m) 86 dB


Előre is köszi



2021. jan. 7. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Yamaha erősítön nem gondolkoztál?
2021. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebből a pénzből egy kisebb rotelt tudsz venni ha szerencséd van.

A hangfalak minőségileg kicsit elmaradnak egy ilyen erositotol de amit tud kihoz belőle.

2021. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

6ohm... Basszus..


Sok szerencsét az erősítő kereséshez🙃.........

2021. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb erősítő 4-16 ohm kompatibilis,max a teljesítmény fog változni...

Mit kell ehhez szerencse....

2021. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tanulta az Ohm törvényt :)
2021. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 ohm? Biztos akad hozzá ;)
2021. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!