TheBd kérdése:

Studio Monitor hangfalaim furcsán sisteregnek ha asztali gépre van kötve. Valakinek van rá megoldása?

Figyelt kérdés

Studio Monitor hangfalaim furcsán sisteregnek ha asztali gépre van kötve. Külső hangkártyával használom. Ha kihúzom belőle a jack kábelt megszűnik. Nagy árnyékolásúak a kábelek. A hangfalak ugyanabból a konnektorból kapják az áramot mint a pc. Észre vettem, hogy amikor a videó kártya és a proci jobban felpörög akkor erősebb a sistergés és egy mélyebb zúgás elő jön. Energia takarékos módban szinte megszűnik de amint alkalmazást indítok elkezdi. Másik külső hangkártyával is ezt csinálja. Fejhallgatóba csak nagyon halkan hallatszik. Ott szinte észre se venni. Próbáltam másik konnektort másik usb portot mintavételezést állítgattam a hangkártyán stb.. stb...

Hangfalak M-Audio bx5, hangkártya: focusrite solo. Valakinek valami ötlete?



2021. jan. 8. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
USB HUB külső táplálással segít.
2021. jan. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána a földhurok jelenségnek.
2021. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Földhurok elvileg 50 hz zúgás. És akkor is jelen kéne lennie amikor a jack kábel ki van húzva.
2021. jan. 9. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondták hogy olvass utána.
2021. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 a megoldás
2021. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!