Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelenleg melyik a legjobb 55...

Jelenleg melyik a legjobb 55 colos televízió a piacon?

Figyelt kérdés
Ez a méret lenne a megfelelő a szobába.Fontos, hogy filmnézésre kell. Netflix,torrentről letöltött filmek stb.
2021. jan. 11. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a méret alapján nehéz lenne ajánlani! Amiket mondani tudok: márkából Samsung, LG, vagy Panasonic - ezek a legjobbak, filmezéshez nem árt ha van Mkv-támogatás, esetleg USB-csatlakozó, és többféle wifi-jelvevő, de Te tudod, hogy honnét hová töltenél le!

Mennyi a kereted? 8K-t ki tudnál használni, vagy 4K is elég? Azt javaslom, hogy nézz körül Árukeresőn, ott a szűrőben pontosan be tudod jelölni, hogy mikre van szükséged!

2021. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából részletre venném,csak hát annyi a választék,hogy teljes a képzavar most nálam.Amúgy nekem a 4k bőven elég!

2021. jan. 12. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Magam is azt mondanám, hogy határozzál meg egy értékhatárt és annak megfelelően próbáljuk meg meghatározni a legjobb választást számodra.


Amennyiben hajlandó nagyobb összeget áldozni televízióra, akkor véleményem szerint először azt kell eldöntened, hogy a Samsung által kínált QLED vagy az LG által kínált OLED technológia áll hozzád közelebb. Amennyiben OLED televíziót választanál, fontos megemlíteni, hogy a Sony és a Philips is LG panelt használ. A két panel közötti különbségről számtalan cikket találsz az interneten, feltétlen olvass utána.


Személy szerint egyébként OLED televíziót választottam, számomra az adja vissza a tökéletes képvilágot. Bár a Sony hangzásvilága jobb számomra, a Philips Ambilight technológiája pedig szintén remek, én az LG-t választottam, mivel fontosnak tartottam, hogy a vásárláskor a legfrisebb OLED panelt kapjam.


Az LG a modelljei megkülönböztetésére az ABC betűit alkalmazza, a "B" az alapmodell, míg a "Z" az aktuális csúcsmodell. Ezen kívül a megnevezésben megtalálható a modellév is, jelenleg az X a legfrissebb.


Álláspontom szerint egyébként az általad leírtakra egy BX is tökéletes, az jelenleg 360-400 ezer forint között mozog.

2021. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!