Milyen tapasztalataitok vannak a jelenleg forgalomban lévő Orion televíziókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A nejem minden áron ragaszkodik egy "márkásabb" névhez. Én, ismerve a tv-műsort, megelégednék egy 20E-30E fotrintos készülékkel is. :) Mennyire megbízhatóak? képminőség? stb...
2010. aug. 26. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk a tényeket: a ma kapható Orion készülékeknek semmi köze nincs a régi magyar Orion márkához, csupán névazonosság áll fenn!Kínai cég gyártja többségében Kínában, egyes darabokat Törökországban és Lengyelországban.

Tehát nem a márkásabb készülékekhez tartozik.

Kissé rizikós a megvásárlása(itt gondolok a hosszútávú szervíz hiányára is), de ha vásárlás utáni hetekben gond nélkül üzemel akkor jó vásárt csináltunk, ha nem akkor bosszankodhatunk!De hát ne várjunk csodát egy olcsó kategóriás készüléktől.

Ha úgynevezett márkás(tehát megbízható minden szempontból,jól ismert stb.)készüléket keresünk az persze drágább, de érdemes hosszútávon gondolkodni!

És maradva a kérdésnél, Az Orion tv-k hibaaránya kb. 10-ből 3-4 rövid időn belül szervízbe kerül(euronics szaküzlet dolgozó voltam, ottani adatokra alapozva).

Tv-ben én inkább ezeket javasolnám:Panasonic-Samsung-Sony

2010. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!