Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnem tudni hogy az Okos...

Szeretnem tudni hogy az Okos TV-nel meg mindig hasznalnak-e kulombozo sistemeket? Pl: Pan/Secan Ez mar megszunt?

Figyelt kérdés
USA-ban vasarolt okos TV-t tudok hasznalni Magyarorszagon? Kell-e valamilyen atalakito hozza?

#okosTV #USA TV hasznalata #TV sistem atalakito
2021. jan. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem okostévvé függő.

Az analóg videójel jellemzője.

Mielőtt megveszed, megkérdezheted hogy tud-e minden videószabványt vagy sem.

Általában nem gond, de azért a típus alapján ki is lehet guglizni, ha nem tudod megkérdezni.

2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, Amerikában ATSC digitális tévészabvány van, Európában DVB. 10e Ft körül vehetsz hozzá set-top boxot, azzal menni fog, bár pl. IPTV esetén nincs rá szükség (Telekom, Vodafone).
2021. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdemes hazahozni. Kapásból a hálózati feszültség nem fog stimmelni. Aztán csak HDMI kábelen át tudsz bele műsort juttatni. Az okos funkciók persze működnek.

Nekem évekig egy transzformátor állt a sarokban amiről a 120V-os cuccok működtek, de legutoljára már csak a PlayStation maradt, amiben tápot cseréltem, így már nem kell. Legalábbis a lakásba, az akkus szerszámok töltőjéhez így kimehetett a garázsba.

Bármit hoznál, nézd meg rá van-e írva hogy működik 230-240V-ról.

Én hoztam egy konyhamalac darálót, amihez nem lehetett akkora teljesítményű trafót kapni hogy beinduljon, végül csináltatni kellett, plusz venni hozzá softstartot, mert leverte a biztosítékot mikor indult.

2021. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!