Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kb. 40 evvel ezelott mar...

Ha kb. 40 evvel ezelott mar lettek valna elektronikus kutyuk akkor az idosebb generacio is feszt azokon logott volna?

Figyelt kérdés
ugye mindig mondogatja a sok boomer felnott, hogy ma mar minden gyerek online eli az eletet meg h a sok szar kutyu teljesen elvszi a gyerekkorukat, csak butitja a gyerekeket es hogy ok gyerekkorukba sokkal jobban el tudtak szorakozni mint a maiak, pedig nem voltak ilyen cuccok. de ha mar lettek volna akkor ok is eltek volna veluk! nem hiszem hogy a gyerekek lennnenek a rosszak, csak mar vannak ilyen lehetosegek. meg az is hogy mitol volt jobb a vilag regen? az ertelmes valaszokat koszonom

2021. jan. 18. 12:26
A kérdező szavazást indított:
jobb lenne a vilag kutyuk nelkul
jobb a vilag kutyukkel
jo hogy van telefon meg minden, de nem kell feszt nyomni csak hasznalni ha kell
25 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%

Found the zoomer.


Szerinted 40 éve még mem létezett elektronika?

2021. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

de olyanokra gondolok h telefon, szmitogep (magyarorszagon)taplet, laotop


nem olyanokra, hogy tv, radio, huto, mikro

2021. jan. 18. 12:31
 3/28 A kérdező kommentje:
*tablet, laptop
2021. jan. 18. 12:31
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Az a vicces hogy boomerezel miközben ebben a kérdésben egy nyomorult szó nincs leírva helyesen. Na szóval fuss neki még egyszer...
2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
ha az ekezetekre gondolsz angol billentyuzetem van... helyesirasi hibat pedig nem talaltam
2021. jan. 18. 12:34
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Akkor sokkal szigorúbbak voltak a gyerekekkel. Többet kellett otthon segíteniük. Nem beszélhettek vissza a szülőknek, a tanároknak. Sokan abban az időben magázták a saját szüleiket is. Szóval valószínűleg ha lettek is volna kütyük, nem lett volna annyi idejük azokkal foglalkozni, illetve nagyobb hatása lett volna a szülőknek, hogy megengedik-e.

Amikor én gyerek voltam elvétve volt már pc, de kütyüs játékok voltak. Nem tudom, pontosan mi volt a neve, quartz játékok voltak. Meg volt tamagoci, meg akinek volt gépe, annál összejöttünk időnként játszani. De nem kötött le annyira senkit sem, hogy mindig azokon lógjunk.

2021. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha nekik lett volna lehetőségük ilyesmiket használni, nem gondolom, hogy különbül viselkedtek volna. Lehet, hogy én vagyok szerencsés, de több olvasó fiatalt láttam tömegközlekedési eszközökön, mint időset. Aki később sajátítja el az okostelefonok, stb. kezelését, van hogy jobban elveszti a kontrollt. Ráadásul még az ilyen csalásoknak, konteós álhíreknek is jobban ki vannak téve. De tévét például már alig néznek a fiatalok, míg az 50/60-as korosztálynak simán az a napi program, hogy munka után ledől a tévé elé és estig azt nézi.

Nem mindenki TikTokozik órákat naponta a telefonján. Én például az egyetemi online oktatást is ezzel oldottam meg, mert máshogy nem sikerült volna. Szóval lehet ezt fiatalon is ésszel csinálni és idősebben is kritikálatlanul. Nem korfüggő.

2021. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

5#


Gamer billentyűzet? Akkor az egyik problémát már megleltük lol.


Amúgy meg az baj a telózással, hogy a számítástechnika lezárása és butítása

2021. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
vegre egy ertelmes valasz a kerdessel kapcsolatban. koszonom. hat igen erre gondoltam en is, hogy nem biztos, hogy engedtek volna a korulmenyekv a szulok xd. amugy talan szerintem is hasznaltak volna, nyilvan, de biztosan kevesebbet mint mi(itt a 9-28 evesekre gondolok
2021. jan. 18. 12:44
 10/28 A kérdező kommentje:

#nem csak sima angol bill., szerdan lesz uj


amugy a 9-es hozzaszolast a 6.,7., es talan a 8. valaszoloknak irtam

2021. jan. 18. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!