Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van enyhe égett szaga a...

Miért van enyhe égett szaga a két hónapja vásárolt hangfalamnak?

Figyelt kérdés
Két hónapja vettem egy stúdió monitor szettet és pakolás közben észre vettem, hogy a baloldali hangfal magas sugárzójának enyhe égett szaga van, pedig nem volt hajtva. A jobboldalinak pedig abszolút semmi szaga. Amelyiken ezt az enyhe égett szagot lehet érezni, azt szétkaptam de égésnek sehol semmi nyoma, semmi deformáció, vagy elszíneződés. Most hajtottam 10 percig de a szag nem erősödött, és maga a dóm még csak langyos se volt, és a hangjával sincs semmi baj. Akkor mi okozhatja ezt?
2021. jan. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megnézném ,hogy a magas hangváltója nem e engedi rá a mélyet is a magassugárzóra.

Ha nem,akkor talán valami javított darab került bele a gyárban,és annak van szaga,de ha ott javítják ennyire nem lesznek trehányak,hogy nem foglalkoznak az égett szaggal.

Bár én szervizestől vettem annó erősítőt,de furcsa Axe dezodor szaga volt ami közelebbről megvizsgálva már égett szagu is volt,és látni lehetett a panelon égés nyomokat..

Szóval van ilyen...

2021. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 UnknownAccount válasza:
100%
Szerintem k*rva gyorsan cseréld le azt a hang falat, és minél előbb kérj visszatérítést a cégtől amitől vásárolta azt a szemetet (a felkiáltó jelent nem azért van mert kiabál ok meg stb... Hanem mert felszólító mondatot írtam)!
2021. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hangváltóra még ránézek, úgy gondoltam csak akkor viszem vissza ha megdöglik. De mint mondtam, ha nem hajolok fölé annyira hogy az orrom szinte hozzáér, akkor észre se veszem. 10 centi távolságból már egyáltalán nem is érezhető.
2021. jan. 19. 22:48
 4/7 Szirty ***** válasza:

"...Hanem mert felszólító mondatot írtam!"


Hát igen, a felkiáltó jelnek ez a jelentése. :)

Kiabálásnak inkább az számít ha CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRSZ! :)

2021. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem, a magas sugárzó nem kap mélyet az biztos.
2021. jan. 20. 12:56
 6/7 Szirty ***** válasza:

Lehet hogy meghajtották mielőtt hozzád került és kicsit megégett de annyira nem hogy zárlatos legyen vagy szakadt.


Nem derül ki abból amit írtál hogy új, vagy használtan vetted.

2021. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újan vettem, de kiállított darab volt illetve én magam is teszteltem mielőtt elhoztam volna.
2021. jan. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!