Raspberry Sense Hat-hez Raspberry Pi is szükséges?

Figyelt kérdés

Igazából még annyira nem vagyok benne, jelentkeztem pár hónapja az Astro Pi mission zero kihívásra, meg is csináltam, de most úgy gondoltam még egyszer bele nézek. Gondoltam vennék egy modult, de 2 kérdésem lenne vele kapcsolatban.

1. Ehhez a Sense Hat modulhoz muszáj lenne egy Raspbery Pi is?

Vagy csak simán hozzá kapcsolom ezt a laptopomhoz és már használhatom is?!

2. Ezt a modult máshoz is használhatnám, pl. más projektekhez, amikhez hasonló égő kell vagy csak ehhez? Lévén hogy ez ha jól tudom direkt ennek a missionnek lett kitalálva.

Előre is köszönöm szépen.:)



#modul #pi #Raspberry #Sense Hat
2021. jan. 21. 20:35
 1/4 anonim válasza:

tudom hogy nem a kérdéshez kapcsolódik de miért hívják raspberry-nek?

mikor googleon keresek málnára képeket akkor mindig vmi számítógéps vagy elektronikai dolgokat ad ki és kevesebb gyümölcs málnát :D...

2021. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom. Gondolom csak random adták ezt a nevet.:) Esetleg valaki választ tud mondani a kérdésemre?
2021. jan. 21. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a hat-ek, mind kiegészítők a Pi-hoz. A csatlakozósoruk egy az egyben a Pi-hoz van kialakítva, bizonyos szenzorokat egy USB-soros átalakítóval laptophoz is köthetsz, de a többit csak külön interfésszel, de akkor már jobban jársz egy Pivel.
2021. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, tudom nem ide tart, de esetleg honnan lenne a legkönnyebb tanulni? Nem gond ha pl. fizetős tanfolyamot kell vegyek csak akkor ne legyen túl drága és értsem is meg ténylegesen. Továbbá ha esetleg valakinek van ideje és zaklathatom kérdéseimmel, az ne maradjon szótlan, dmbe dc, facebook, messenger insta, bármi. előre is köszönöm szépen
2021. jan. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!