Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen RaspberryPi-t vegyek?

Nem értek hozzá, szóval itt kérdezek. FullHD filmeket szeretnék rajta nézni, fullHD-ben youtube-ozni, meg torrentszervernek. Melyik Pi elég jó ehhez?

nov. 8. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok
A legelsővel együtt van kb 5-6 változat. Ha ebből nem tudsz választani akkor ajánlom a passziánszt.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 21:22 Privát üzenet
Nekem egy rpi 3b + rasplex/kodi megfelelően működött. Ha jól emlékszem utóbbiban volt valami beépített torrent kliens is, de nem használtam.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 8. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen dinamós zseblámpát vegyek háztartási és autós használatra?
Milyen elektromos cigit vegyek?
Milyen alaplapot vegyek?
Keresek egy jó nyomtatót de nem tudom hogy milyet vegyek. Lézereset akarok venni, de szeretném hogy szkennelni is tudjon, és számítana a fenntarthatósági ár. Kb 35000-50000 keret...
Milyen fitness okoskarkötőt vegyek?
Milyen festékszoró pisztolyt vegyek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!