Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akadozó JBL hangszóró megoldás?

Akadozó JBL hangszóró megoldás?

Figyelt kérdés

Adott egy JBL Extreme 2 ami az én telefonommal bluetooth-on keresztül tökéletesen működik, viszont a párom telefonjával (Huawei p20 pro) folyamatosan szaggat, akad a zene, bárhonnan történik a lejátszás.

Azt tudom, hogy valami nagyon zavarja a bluetooth-t, ezért akad folyamatosan. De már nincs több ötletünk, hogy mivel lehetne ezt kiküszöbölni. Lakáson kívül is ugyanolyan, wifi routert kikapcsolva is ugyanolyan sz.r más wifis / bluetooth-os eszközünk meg nem igazán van, legalábbis nem olyan, ami folyamatosan üzemel.


Van valakinek ötlete, hogy hogy lehetne ezt megoldani?



2021. jan. 22. 11:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, megcsináltam a factory resetet. Az nem változtatott semmin sajnos. :/


Van egy Sharp bluetooth-os Tv-hez is csatlakoztatható hangszórónk, azzal tökéletesen működik a P20. Csak a JBL szarakodik, és csak a p20-al. Az én régi Mate 10 Lite-ommal tökéletesen működik.

2021. febr. 10. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!