Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék egy okosórát, mit...

Szeretnék egy okosórát, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy okosórát(nőit), de..

A lényeg, hogy simes legyen, melóhelyen nem lehet nálam a telefon, de elérhetőnek kellene lennem.

Nem szeretnék rá sokar költeni, (értem itt max 15ezer) mert egyébként nem nagyon foglalkoztat.


Magyar menüs érdekelne.


Létezik ilyen vagy csak az aliexpresses, wishes 5000 ftost adják itthon ennyiért??


Köszönöm szépen a segítséget



2021. febr. 11. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát, szerintem ennyiért max "okos karkötőt" kapsz. Valamire való okosóra olyan 40-50 ezernél kezdődik. Az ilyen wishes és aliexpresszes (vagy az itthon kapható 6 ezer forintért mindent IS tudó) vackok meg pont annyit is érnek...
2021. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Holmibolton nézz szét. Hátha találsz valamit
2021. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fsms ***** válasza:
57%
Esetleg nézz rá a használatra ennyiért.
2021. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 ezerért találsz is ilyet, az kidobott pénz lesz. Amivel a telefonod nélkül is tudsz hívásokat fogadni, az 100 ezer forinton túl van tudomásom szerint.
2021. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Meg viccnek is rossz..

SIM-es 15 ezer 😁

2021. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz ilyet, 3x annyiért esetleg. De azt sem értem, hogyha nem lehet nálad telefon, akkor gondolom sim-es okosóra sem lehet, meg én még ha ilyet vennék is, minden nap eljátszani, hogy a sim-et ide-oda pakolgatni biztos megunnám 2 nap alatt.
2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os: itt nem az a lényeg, hogy nő vagyok, hanem van életem és nem ezek a kütyük jelentik azt bocsi....


Utolsó: egy óra elfér a kezemen, a telefont nem tudom hova tenni, a szolgáltatónál meg adnak mégegy simet, nem kell cserélgetni

2021. febr. 11. 19:20
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, rendben, a te dolgod, csak nem értettem, de ennyiért nem fogsz ilyet kapni, esetleg a szolgáltatónál, bár ott nem tudom van-e ilyen esetleg előfizetéssel.
2021. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, azzal ugye tisztában vagy, hogy a hívásfogadásra képes óra (esetleg olyan, ami önmagában 4G képes) az nem úgy működik hogy a telefonból ki-be pakolgatod a simet? :D
2021. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!